16
Bonnenverkoop P.V. De Adelaar, Harkema

Bonnenverkoop P.V. De Adelaar, Harkema

Geëindigd: 08-03-2022 20:00

Bonnenverkoop P.V. De Adelaar, Harkema.

 

Bonnenlijst:

Bon 1: Ruud en Dolf Bakker Zoelen. (Jonge duif 2022 in overleg)
Bon 2: Tjeerd & Jouke Elzinga Harkema (Zomerjong 2021)
Bon 3: Jo en Florian Hendriks Nijswiller (koppel eieren 2022)
Bon 4: Ronald en Sietse Fokkinga Harkema (Jonge duif 2022)
Bon 5: Foppe van der Meer Harkema (zomerjong 2021)
Bon 6: Wendela Wiersema Appingedam (Zomerjong 2021)
Bon 7: Jippe en Sibble Broos Drogeham (Zomerjong 2021)
Bon 8: Comb Atema Noordbergum (jonge duif 2022)
Bon 9: Jacob Poortvliet Surhuizum (zomerjong 2021)
Bon 10: Johan de Vries ijselmuiden (Zomerjong 2021) Br/zus Miss TT
Bon 11: Feike Wilpstra Groningen (jonge duif 2022)
Bon 12: Ype Hemstra Buitenpost ( jonge duif 2022)
Bon 13: Tjipke en Auke Bosma Buitenpost (jonge duif 2022)
Bon 14: Dave van Zon (jonge duif 2022)
Bon 15: Leon Dautzenberg kerkrade (jonge duif 2022)
Bon 16: Foppe de Haan Buitenpost (jonge duif 2022)

 

LET OP: 
Het is enkel een online verkoop, er volgt GEEN zaalveiling.

Gemiddeld bod: 196

Toont alle 16 resultaten

  • Lot 01

    Ruud en Dolf Bakker Zoelen

    Geëindigd 08-03-2022 20:10
    Winnend bod: 470
    Hoogste bod: meer1961
  • Lot 02

    Tjeerd & Jouke Elzinga Harkema

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 410
    Hoogste bod: 120668
  • Lot 03

    Jo en Florian Hendriks Nijswiller

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 270
    Hoogste bod: Next Level
  • Lot 04

    Ronald en Sietse Fokkinga Harkema

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 220
    Hoogste bod: Duif64
  • Lot 05

    Foppe van der Meer Harkema

    Geëindigd 08-03-2022 20:20
    Winnend bod: 140
    Hoogste bod: teamrosco2
  • Lot 06

    Wendela Wiersema Appingedam

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 270
    Hoogste bod: BMW
  • Lot 07

    Jippe en Sibble Broos Drogeham

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 90
    Hoogste bod: JSF
  • Lot 08

    Comb Atema Noordbergum

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 160
    Hoogste bod: [email protected]
  • Lot 09

    Jacob Poortvliet Surhuizum

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 100
    Hoogste bod: grotman
  • Lot 10

    Johan de Vries ijselmuiden

    Geëindigd 08-03-2022 20:30
    Winnend bod: 340
    Hoogste bod: 120668
  • Lot 11

    Feike Wilpstra Groningen

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 170
    Hoogste bod: centa
  • Lot 12

    Ype Hemstra Buitenpost

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 50
    Hoogste bod: blauwe
  • Lot 13

    Tjipke en Auke Bosma Buitenpost

    Geëindigd 08-03-2022 20:10
    Winnend bod: 90
    Hoogste bod: FM62
  • Lot 14

    Dave van Zon

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 100
    Hoogste bod: robertmanieta
  • Lot 15

    Leon Dautzenberg kerkrade

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 160
    Hoogste bod: bartbooyink123
  • Lot 16

    Foppe de Haan Buitenpost

    Geëindigd 08-03-2022 20:00
    Winnend bod: 100
    Hoogste bod: Ilan