2
Herkansing Bonnenveiling t.b.v. GIRO DI KIKA

Een tijdje terug hebben we via onze website een bonnenverkoop t.b.v. GIRO DI KIKA mogen organiseren het werd een mooi resultaat, echter is er een koper uit Taiwan die niet aan zijn verplichtingen heeft voldaan, vandaar dat wij deze 2 bonnen opnieuw in de verkoop brengen

Het verhaal achter deze verkoop

Een unieke bonnenveiling ten behoeve van Kika

Giro di Kika 2022 – In Memoria di Loïs

Onderstaand de persoonlijke motivatie van Roel en Lijsje Veldman om deel te nemen aan de Giro di Kika 2022, die hun bijna 3-jarig dochtertje Loïs aan glioblastoom, een zeldzame en zeer ernstige vorm van kanker verloren.

‘Wij, Roel en Lijsje Veldman, zetten ons samen met vrienden, familie en collega’s in voor het goede doel Giro di Kika. Dit is een vijfdaags wielerevenement die dwars door het Dolomietengebergte van Italië loopt en waar per fiets 600 kilometer klimmen en dalen voor afgelegd moet worden, met als afsluitende etappe het beklimmen van de legendarische Stelviopas.

In januari 2015 veranderde ons leven voorgoed. Onze oudste dochter Loïs (2 jaar) werd met ernstige klachten opgenomen in het Universitair Medisch Centrum Groning (UMCG). Uit een MRI-scan bleek  dat ze een hersentumor had. Na een ingrijpende operatie, die gelukkig goed verliep, werd geconstateerd dat de tumor niet volledig verwijderd kon worden. Na een aantal dagen kwam de uitslag van de patholoog. Een slechter scenario was niet mogelijk; Loïs tumor was een glioblastoom, een zeldzame en zeer ernstige vorm van kanker. Na een enorm intensieve opname- en behandelperiode van vier maanden bleek er geen kruid tegen gewassen. Op bijna driejarige leeftijd overleed ze…

In deze vier maanden hebben we niet alleen de strijd van onze eigen dochter meegemaakt, maar ook die van veel te veel andere (kleine) kinderen. Een strijd die helaas maar al te vaak verloren werd. Door deel te nemen aan de Giro di Kika kunnen wij uiting geven aan ons verdriet en ons inzetten voor al die kinderen die ook met kinderkanker te maken hebben of krijgen. Op deze manier willen we helpen in de strijd tegen kinderkanker.

Om ons als fietser en vrijwilliger in te zetten voor het bekostigen van wetenschappelijk onderzoek naar kinderkanker, is de ultieme combinatie van een goed doel en een fysieke uitdaging. Wij hebben nog geen ervaring in de wielersport en willen ons in 2021 voorbereiden voor deze enorme uitdaging’.

Twintig grote kampioenen uit onze mooie postduivensport hebben de daad bij het woord gevoegd en doen een mooie schenking in de vorm van een duif of een bon voor een jonge duif. Veilinghuis ‘GPS Auction’ verzorgt gratis deze schitterende veiling, waarvan de gehele opbrengst bestemd is voor KIKA. De kosten van wetenschappelijk onderzoek naar kinderkanker zijn hoog en u mag van ons aannemen dat bijeengebrachte geld goed zal worden besteed. Hopelijk wordt er gul en ruimhartig geboden op deze prachtige schenkingen.

Wij danken iedereen (schenkers, bieders, kopers, sponsoren) kortom iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan deze actie, hartelijk voor hun medewerking!

Roel en Lijsje Veldman

Gemiddeld bod: 340

Toont alle 2 resultaten

  • Lot 01

    Jo & Florian Hendriks, Nijswiller.

    Winnend bod: 460
    Hoogste bod: pigeonaj
  • Lot 02

    Pieter Veenstra, Drachtstercompagnie

    Winnend bod: 220
    Hoogste bod: Hanjo de Groot