EN İYİ HAFTALIK PERFORMANS – 30-31 TEMMUZ 2022

Ayrıca bu hafta Hollanda'nın en iyi oyuncularından harika sonuçlar aldık. hem yaşlı hem de genç güvercin yarışlarında yine harika bir performans vardı.
Tüm bu şampiyonları tebrik ediyoruz.

Lennik stedelijk Leiden - 256 d. 
11-14-44-47
RPC Heuzen, Leiden. 8 boyunca - 4 pr.

Lennik kentsel Leiden – 256 s. 
11-14-44-47

B. Martens & Zn., Esloo. 65 girildi – 44 pr.

Rethel Prov. 4 Kombinasyon Arı Böceği – 1.802 s.
12-15-16-17-21-24-26-30-31-47-49-50-79-81-92-93-102-143-149-158-165-182-193-195-196-211-232-246-261-262-277-286-298-316-380-381-403-461-470-519-523-526-534-554

Ferdi Gerritse, Tiel. 40 boyunca – 24 pr.

248 km Prov. 7 bölge C – 1.622 s.
11-12-13-15-23-25-33-34-76-113-116-117-154-165-174-212-213-338-355-376-403-439-475-508

Comb. Huisman, IJsselmuiden. 30 inç – 19 pr.

Tienen 206 km Prov. 8 Uçan alan KB devresi 1 – 2.291 s.
2-7-8-9-22-54-80-184-188-244-320-325-463-464-468-543-569-601-

Wim Huizer, Nieuwe Tonge. 51 girildi – 34 pr.

Quievrain 149 km Team ZH Islands East – 1.432 s.
2-14-18-20-46-50-52-69-76-86-97-109-137-140-142-169-176-185-187-214-248-293-319-327-339-340-341-366-371-389-404-418-453-471

Cor Walda, Zwolle. 25 boyunca - 15 pr.

Tongeren Prov.8 Uçan alan NE Daire 1 – 1.516 s.
26-73-76-103-105-140-179-194-268-275-276-277-302-311-364

A. Homes & Son, Middelburg. 30 ile – 23 pr.

roye Prov. 1 Batı Takımı – 2.422 s.
1-2-3-4-5-27-30-33-36-64-74-76-100-131-134-199-213-312-314-519-556-788-791

Geert & Leandra Munnik, Noordbroek. 22 – 22 pm

Gennep 231 km Prov. 10 Takım oyunu – 1.248 s.
 9-10-11-18-20-26-29-34-45-50-64-68-76-77-90-101-109-123-149-239-263-322

Wolvers-v.'t Oever, Zwammerdam. 222 girildi – 137 pr.

201 km Prov. 5 MH-Doğu – Alphen – 1.919 s.
1-4-5-6-7-11-12-13-14-17-19-22-28-29-30-31-32-33-34-40-51-52-54-56-57-59-60-70-71-73-75-76-77-78-81-87-95-96-98-112-113-115-118-119-120-127-130-148-149-162-167-182-183-193-195-197-198-199-200-201-202-203-212-215-221-222-223-227-228-239-249-250-267-273-278-298-299-300-302-307-309-322-327-333-336-337-338-340-349-350-353+354-355-356-364-368-387-389-396-408-409-420-421-439-466-467-468-469-471-473-474-483-484-486-527-528-531-532-533-536-539-541-543-550-551-561-562-565-566-567-600-603-606-620-622-623-632 

Pointoise 383 km 43 girildi – 35 pr. Prov. 5 MH-Doğu – Alphen – 692 s.
19-37-43-46-47-48-49-50-51-53-57-62-64-78-79-80-88-90-91-105-110-116-117-118-138-148-155-168-173-180-183-191-194-208-230 

Mitchell Vervelde, Papendrecht. 37 girildi – 23 pr.

173 km Prov. 5 Güney Hollanda Takımı Drechtsteden – 2.184 s.
47-52-74-91-156-166-182-183-184-219-226-249-259-278-337-374-375-384-535-594-611-612-677

Bridget Vervelde, Papendracht. 37 girildi – 23 pr.

Quievrain 173 km Bölüm . 5 Güney Hollanda Takımı Drechtsteden – 2.184 s.
23-56-89-90-133-146-149-157-212-225-244-275-299-327-415-425-442-447-509-511-517-569-592

Adri van der Linden, Yeni Amsterdam. 54 girildi – 35 pr.

181 km Prov. 10 Bölge 4-6 – 7.744 s.
3-4-5-6-184-237-417-426-454-716-912-1113-1139-1504-1627-1644-1704-1852-2031-2039-2044-2140-2154-2198-2223-2294-2355-2451-2477-2479-2492-2495-2496-2503-2559

Roland Kop, 's-Hertogenbosch. 18 girdi – 13 pr.

Bergerac Hipodromu 847 km Prov. 3 CC Den Bosch – 225 s.
3-15-18-22-27-31-32-35-40-53-70-79-80