Welkom bij
GPS-Auctions

Het online veilinghuis gewijd aan de duivensport! Al meer dan 10 jaar gespecialiseerd in de verkoop van race duiven van de hoogste kwaliteit.

Uitgelichte veilingen

In de spotlights

  • 8
    One Day Long Distance Collection

    Het onderdeel "One Day Long Distance" oftewel de "Dagfond" is een speciale discipline voor vele..... "speciale vluchten, waar de klasse van een duif tot uiting komt".   In deze veiling een aantal duiven die uit het juiste hout gesneden zijn, met duiven van: Jan v.d. Pasch, Rien & Bas Weijers, Belgium Speed Pigeons, Peter Janßen (D) en Heijblom & v. Strien

  • 8
    Belgium & Germany Mix

    Belgium & Germany Mix

    In deze veiling een combinatie van Belgische en Duitse origine..... met in deze veiling originele duiven van kampioenen als: Rudy v. Reeth (B), Platteeuw Pigeons (B), Leo Xuan (B), B. & F. Verdeyen (D), T & U. Müller (D), Van den Bossche (B).

  • 13
    Super Speed Pigeons

    Super Speed Pigeons

    In deze veiling een mix van top duiven, met o.a. de vader van de 1.-640, 4.-1.291, 5.-3445, 9.-4.114, 10.-2.273, A. & P. Faes, verder duiven van o.a. Future Pigeons, Team GPS, Franz Lange (v.d. Bulck), J. den Hartog & Zn, de Ruijter Pigeons (beste van Leo Heremans) en nog veel meer.

  • 11
    Yvan van den Bossche Part 2

    Yvan van den Bossche Part 2

    In deze veiling een aantal top duiven van Belgisch kampioen Yvan Van den Bossche. We vinden meerdere nauw verwanten nazaten van de wereldberoemde “Porsche 911” (PEC). Daarnaast uit de familie van Nationale top duiven; “Miss Tulle”, 19. Nat. Tulle 9.578, “Copie Ivanka”, zus “Ivanka”, 1. Olympiade duif Belgie HAFO 2019 en nog veel meer. Een geweldig aanbod van de kampioen uit Asse (B).

  • 12
    Summer Mix Part 1

    Summer Mix Part 1

    De zomer is in volle gang met de meeste dagen heerlijke zomerse temperaturen. In deze veiling een mix aan duiven waar in de zomermaanden voor de oplettende liefhebbers onder ons top kwaliteit gevonden kan worden alvast voor het nieuwe kweekseizoen.   Wie o wie is er wakker en pakt nu deze uitgelezen kans?

  • 8
    Marathon Top Mix

    Marathon Top Mix

    Binnen de duivensport zijn er diverse disciplines een ervan is de "MARATHON", een onderdeel waar het aankomt op klasse duiven die kunnen overleven en vooral een doorzettingsvermogen hebben om zo lange afstanden te kunnen overbruggen.   In deze verkoop een aantal duiven van gekende top liefhebbers waar vele top duiven uit de marathon wereld zijn terug te vinden als voorouders. Met originele duiven van o.a. Jan Morsink, J. Grootoonk, Jacky Daenen, Comb. Vieberink etc.

  • 7
    Allround Stars

    Allround Stars

    De naam van de veiling zegt het al, we hebben hier duiven die "Allround" zijn. Met duiven van o.a. Comb. Huisman, Erhard Richter, Seiffert Thibault, W. zur Löwen, A. van Zomeren, T. & U. Muller.

  • 8
    Predrag Konic Part 4

    Predrag Konic Part 4

    Onze agent Predrag Konic biedt jaarlijks de nodige duiven aan uit zijn eigen gouden kweekbestand.   Hij bezit kinderen van o.a. “Kittel”, v.d. Bulck, “Sagan”, Patrick Boeckx, “Den Ad”, Marcel Wouters, “New Harry”, Jan Hooymans, “Best Kittel”, 1. & 4. Nat. Asduif en ga zo maar door.   Nu in deze veiling een aantal directe nazaten uit zijn zoon “Kittel”, 1. Nat. Asd. KBDB & topkweker. Voor wie nog iets speciaals zoekt, hier is DE kans.

Bekijk alle veilingen
Blijf op de hoogte

Ons laatste nieuws

    Verder lezen

    Verder lezen

    Verder lezen

    Verder lezen

    Verder lezen

    Verder lezen