Welkom bij
GPS-Auctions

Het online veilinghuis gewijd aan de duivensport! Al meer dan 10 jaar gespecialiseerd in de verkoop van race duiven van de hoogste kwaliteit.

Uitgelichte veilingen

In de spotlights

  • 12
    The G. & S. Verkerk Special

    The G. & S. Verkerk Special

    佛科克收藏

    Gerard & Bas Verkerk, een naam die heden ten dage niet meer weg te denken is binnen de internationale top! Al jaren word het ene succes na het andere behaald en eigenlijk alles wat er binnen de sport te behalen is, hebben zij gerealiseerd, NPO / Nationale overwinningen, (Nationale) asduiven, Olympiade duiven… ga zo maar door.   Nu in deze veiling een aantal zuivere “Verkerk” duiven, aangeboden door GPS-Auctions. Bekijk het aanbod en u zult zien dat ze uit hun gekende lijnen / duiven komen.国内外最好的组合之一,毫无疑问是父子组合; 来自荷兰的鸽友吉拉德和巴斯佛科克无疑就是其中的翘楚。 他们多年来一直在荷兰的比赛中占据绝对的主导地位,他们在世界范围内也是“家喻户晓的名字”,他们的鸽子备受追捧,现在我们为鸽友们带来了由GPS的客户提供的几羽“佛科克”的原棚鸽子。

  • 3
    International Top-Pigeons

    International Top-Pigeons

    3羽钻石鸽

    Een veiling van slechts drie duiven.... maar wel met "iets" speciaals.  Met in deze veiling; - Siebert Taubensport (D) uit "Zoon Best Kittel II" x "Die 230" inteelt "Romario". - Roger Dubusschere (B) uit "Broer Jacob", 2. & 4. Nat. Asduif x "Gijs Hurricane 636", uit "Gijs Junior" x "Hurricane Tooske" - A. Karaahmetovic (Ser) uit "PIPA Best Kittel", zoon "Best Kittel" x "The 773", uit Zoon "Best Kittel" x "Dtr. Playboy BK".  拍卖包括3羽鸽子…. 是非常特别的三羽; – 席贝特赛鸽 (德国) 出自 “最佳基特尔II儿子” x “230” “罗马里奥”回血. – 罗杰.狄布喜(比利时) 出自“贾可布”, 全国鸽王亚军和4位x “麒麟花飓风 636”, 出自 “年轻麒麟花” x “飓风托斯克” – A. 卡拉赫梅托维奇 (塞尔维亚) 出自 “PIPA 最好基特尔”, “最佳基特尔” x “773”儿子, 出自: “最佳基特尔儿子” x “花花公子 BK女儿”.

  • 14
    E. Bodde Jr. Special

    E. Bodde Jr. Special

    年轻伊波.布迪专辑

    Eppe Bodde is vooral bekend door zijn o.a Olympic Niki uit de lijn van de wereld beroemde 613 van Jos Klak, uit Niki werd Berber geboren deze werd grootmoeder van Mis Sofia NL21-1484501 deze vloog tijdens de finale van de One Loft Race te Sofia over 420 km de 3e prijs en werd vervolgens 2e Asduif. Verder is Berber moeder van 18-568 Ciara deze vloog 7e NPO Chateadun 691 km tegen 2580 d.   Verder niet te vergeten de super kweek duivin de 28, moeder en grootmoeder van super duiven zoals de 1e NPO Chateauroux 801 km met de NL16-1825881 broer FLO.   Flo, deze wonder duivin was in 2020 na haar hokgenoot die 1e Asduif werd in Nationale competitie de Allerbeste werd zij 3e As duif en verder 8e in de fondspiegel over de jaren 1919 en 1920.   Dan maar niet te zwijgen over Amaze geboren in Winschoten zij won de 2e in 2019 de final race van de Algarve One Loft Race over 580 km en werd ze 5e Asduif en daarmee een prachtig bedrag aan geld mee naar haar eigenaren bracht.   Deze wonder 28 heeft een rits aan goede duiven gegeven om over haar kleinkinderen maar te zwijgen..   Ook duiven van de Comb Lin uit Rijnsaterwoude, R & A Bakker duiven en G & S. Verkerk soort via de grote Duitse kampioen Dirk de Beer, rechtstreeks Wolfgang Roeper via de evenals Duitse kampioen Bernhard Siemer (uit drie Olympiade duiven) zijn supers gekomen waarmee geweldige prestaties worden behaald.   Ook uit een zoon van de “Olympiade 003” van Gust Jansen later Leo Heremans ,en 2 volle zussen van de legendarische “Euro” zijn vandaag de dag mede de basis van het hok in Winschoten.   Ook de samenkweek met Nico en Ivo van der Veen uit het Drentse Dalen uit dochter Rossi (Safier Lady als voorbeeld) hadden we een geweldige samen kweek tot wederzijdse tevredenheid. Ook het allerbeste van de Gebr. Janssen uit zoon “Chantilly” via Anton Ruitenberg geven fantastische successen.     Resumé: Eppe Bodde (75) Geen eendagsvlieg ,maar Sinds heugenis aan de top van de Nederlandse duivensport met in afdeling 10 een over vlucht van 60 tot 80 km.伊波.布迪的"奥林匹克尼基"出自世界著名的鸽友乔斯.克拉克613鸽系中的一羽鸽子,"奥林匹克尼基"作出"贝贝尔"成为 "索菲亚小姐"(NL21-1484501)的祖母,这羽鸽子在索菲亚公棚赛420公里决赛中获得了季军,之后又获得了鸽王亚军。此外,"贝贝尔 "还是18-568 "西亚拉"(Ciara)的母亲,这羽赛鸽获得NPO查特顿691公里2580羽7名。 还有一羽超级种雌:"28号",它是很多超级鸽子的母亲和祖母,如获查特鲁NPO 801公里冠军,配对雄是NL16-1825881 "福禄兄弟" "福禄",这羽神奇的雌鸽在2020年继她的同舍鸽在全国比赛中获得鸽王1位之后, 在“王中王”评比中获得鸽王3位。 更值得一提的是出生于温舒腾(Winschoten)的 "惊奇"(Amaze),她在2019年阿尔加维580公里单舍赛决赛中获得亚军,并成为鸽王5位,从而为她的主人带来了丰厚的奖金。 这羽 "奇迹28 "已经作出了一连串的优秀赛鸽,更不用说她的孙代了.... 此外,他鸽舍还引进了:来自莱恩萨特乌德的林先生、巴克兄弟鸽系和佛科克鸽系(通过德国冠军德克.德.比尔引进),德国鸽友尔夫冈.罗珀(通过同样是德国冠军伯恩哈德.西默引进)。 此外,他还拥有古斯特-詹森的 "奥林匹克003 "的一羽子代,的一羽子代,以及传奇 "欧元号 "的两羽姐妹,也是今天温舒腾鸽舍的部分基础。 我们还与来自德伦特达伦的尼科和伊沃-范德维恩(Nico and Ivo van der Veen)用"罗西"的女儿共同育种,双方都很满意。此外,他们通过安东.瑞腾伯格引进了詹森兄弟的“香缇利”血系,也获得了巨大的成功。

  • 5
    Lucie van Es Pigeons - Last Part

    Lucie van Es Pigeons – Last Part

    路西.艾斯鸽舍拍卖-最后一场

    Lucie van Es Pigeons Vanaf 2020 heb ik alleen nog maar jongen duiven uit de aller beste vlieg en kweekduiven  van Nederland en België op mijn hokken zitten.   Zo heb ik van Jan Hooymans uit zijn beste kweekduiven : 1 zoon Harry. 3 kinderen New Harry. 1 Kind Harry Junior. 3 kinderen Harry-Birdy 62. 2 kinderen Harry Alexia NL13-1394851 1 kind Alex Harry NL13-1394850 1 kind Son Harry NL15-1663499 x dochter Harry Jr . x Alexia. 1 kind Alex New Harry 078 x Harry-Birdy 87 1 dochter uit zoon ( Porsche 911 x zijn moeder Live ) x dochter ( Harry x zijn moeder Dirkje ) 2 kinderen uit super kweker Carlo (PEC) x kind New Kim (Van de Wouwer) 1 dochter Beauty Harry ( Half zus New Harry ) super kweekster via G.P.S. 2 dochters Inbred Harry (G.P.S.).   Van Den Bulck via Flanders Collections. 1 zoon Kittel. 1 dochter Next Kittel. 1 dochter broer Rosita x dochter Greipel. Batenburg van de Merwe Dochter Jef   Pipa Elite Center Zoon Porsche 911 x Louise Kleindochter Porsche Esmee x Nestbroer Louise (Super kweker)   Koopman 1 zoon Manu x Nesa 1 zoon Adora x Conzalo 1 zoon Coby x Thaisa Diverse klein kinderen Manu, Adora en Thaisa.   Eijerkamp Zoon uit Grizzle Jet (Leideman ) Dochter uit Greyhound ( Leideman )   Al mijn duiven die via GPS verkocht worden zijn geënt tegen paramixo , rota en paratyfus.路西.艾斯鸽舍, 为鸽友们精心挑选了几羽来自荷兰和比利时最好赛鸽和种鸽的精选幼鸽。 鸽舍拥有的种鸽:胡曼斯血统 – “哈利”2个儿子, – “新哈利”4个子代 – “年轻哈利” 2个子代 – “哈利-波迪62”3个子代 –“维斯利” 1羽子代 (“年轻哈利” 兄弟). – “哈利艾莉西亚” NL13-1394851 2个子代 – “艾利克斯哈利” NL13-1394850 1个子代 – 1个子代出自: “哈利” 儿子NL15-1663499 x “年轻哈利” x “艾莉西亚”女儿. – 1 个子代出自:“艾利克斯新哈利078” x “哈利-波迪87” – 一个孙代出自: (保时捷 911 x 保时捷 911的母亲) x (“哈利” x 哈利母亲) – “美人哈利”女儿 ( “新哈利”半姐妹 ) GPS拥有的超级种鸽. – “哈利回血” (G.P.S.). 2个女儿 通过法兰德收藏引进的凡登布克血统的鸽子: – “基特尔”1个儿子 – “新基特尔”1个儿子 –“格里佩尔” 1个女儿 – “下一羽基特尔”一个女儿 – 一个女儿出自:“罗西塔”兄弟x “格里佩尔”女儿 Pipa 菁英育种中心 保时捷 911 x 露易丝的儿子保时捷艾斯米x 露易丝同窝兄弟(超级种鸽)的孙女 考夫曼 玛努x 娜莎1羽儿子 阿朵拉x 科泽洛1羽儿子 科比 x 泰莎1羽儿子 玛努, 阿朵拉和 泰莎孙代 爱亚卡普 麒麟花喷气机的儿子(雷德曼 ) 灰狗的女儿 ( 雷德曼 ) 我们为GPS提供的鸽子都注射过伤寒疫苗!

  • 10
    M. & L. de Laere (L. & S. Pigeons)

    德莱尔组合

    Wie kent deze naam niet? Luc de Laere ook wel bekend onder de naam M. & L. de Laere en/of L. (Luc) & S. (Sabine) Pigeons.   In 2022 stond er geen maat op de prestaties met o.a.  - 1. Nat. Asduif KBDB - 1. Nat. Chateauroux - 1. Nat. Argenton ...... en niet minder dan 8 Provinciale zeges!   Ook in 2023 werd er weer geweldig gepresteerd..... met meerdere overwinningen en de nodige as duiven.   Zijn "Tieke" lijn is er een uit duizenden met tal van top prestaties op eigen hok maar ook ver daarbuiten zoals in Taiwan en China en daarnaast ook bij liefhebbers als Chris Debacker met o.a. 1. Prov. Orleans.   In deze veiling nu een aantal originele top duiven van deze Belgische kampioen, aangeboden door een relatie van GPS-Auctions.卢克•德莱尔来自比利时的安泽赫姆,来自赛鸽家族,现在和妻子萨宾娜组成了卢克&萨宾娜组合! 2022年他们获得了以下赛绩 : –KBDB全国鸽王冠军 – 查特路全国冠军 – 亚精顿全国冠军 …… 还有8次省赛冠军! 2023 年也是收获满满的一年,获得很多优秀成绩,还有鸽王称号。 他的铭鸽 “帝克” 不仅仅为他获得了省赛鸽王冠军和全国KBDB中距离全国鸽王9位的超级成绩,而且他的后代也在世界各地取得了佳绩,克里斯.德巴克就是凭借他的后代获得了奥尔良省赛冠军。 此次拍卖包括几羽原舍,由GPS的关系户提供!

  • 10
    Team GPS - Special

    Team GPS – Special

    GPS团队专场

    Golden Breeding Collection Team GPS Only From The Best “One Day Long Distance” (500 – 700 km) Fanciers In The Netherlands.   2 jaar geleden werd er besloten om ook met de oude duiven te gaan spelen en dan met als hoofddoel de eendaagse fond vluchten (500-700km). Met de jonge duiven hadden wij al alles gewonnen en wilden hierdoor een extra discipline toevoegen. Na dit besluit hebben wij de beste spelers van Nederland duiven aangeschaft uit hun allerbeste.   Van de volgende liefhebbers zitten er momenteel duiven op de hokken van Team GPS: Jan Hooymans (50) Gerard Koopman (25) Team Bakker Jo & Florian Hendriks H. & E.J. Eijerkamp Comb. Embregts-Theunis Comb. de Hoogh & Zn.   Met deze duiven behaalden wij o.a. de volgende uitslagen:   Laon (257km): In de Afdeling Oost-Brabant werden 3486 duiven ingekorfd en wonnen wij de volgende prijzen: 1-2-3-4-5-7-8-9-10-11-12-25-35-36-37-38-39-42-43-53-54-55-74-77-80-82-94-119-120-136-137-153-168-169-171-173-184-187-209-211-212-215-242-252-281-286-289-306-345-349-373-375-391-397-398-399-466-542-543-547-626-629-632-636-721-758-760-908-916-942-944-984-1131   Issoudun NPO (574 km): In de Afdeling Oost-Brabant werden 4002 duiven ingekorfd en wonnen wij de volgende prijzen: 4-13-14-15-25-66-71-72-115-150-177-182-189-190-236-243-401-442-548-595-640-647-733-817-1028-1075-1234   Lorris NPO (466km): In de Afdeling Oost-Brabant werden 2627 duiven ingekorfd en wonnen wij de volgende NPO prijzen: 1-5-12-18-25-28-39-57-59-66-88-90-92-93-98-99-108-116-129-131-140-142-160-164-165-170-175-196-197-212-217-219-220-234-264-275-320-331-343-377-380-383-384-385-387-397-402-415-428-429-432-439-469-491-538-577-599-600-622-657-660-693-755-783-829-837-868   Afgelopen jaar werden wij mede door de inbreng van deze duiven: 1.On & Aangewezen Kampioen BCC Eendaagse Fond BCC 1.-2.-3.-4.-6.-7.-9.-10.-11.-12.-13.-15.-16.-19.-20. Asduif BCC   1.On & Aangewezen Kampioen BCC Jong 1.-2.-3.-5.-6.-8.-9.-11.-12.-13.-15.-17.-18.-19.-20 Asduif BCC   3.Prov. Onaangwezen & 8. Aangewezen kampioen Afd. Oost-Brabant 1.-5.-19.-23.-30. Prov. Asduif.GPS团队的黄金种鸽舍: 鸽子全部来自荷兰最好的“当日归长距离”(500 – 700 公里)鸽友。 两年前,GPS决定同时使翔成鸽参加比赛,主要目标是当日归长距离比赛(500-700公里)。我们在幼鸽的比赛中已经取得了令人瞩目的成绩,我们的新目标是在新的赛程也有同样的超级成绩。 在做出这个决定之后,我们从荷兰最优秀的选手那里引入了很多鸽子。 GPS团队目前拥有的鸽子: 杨.胡曼斯(50) 吉拉德.考夫曼(25) 巴克团队 乔&弗罗里安.亨得力士父子 爱亚卡普父子鸽舍 安布雷-优尼斯组合 德宏父子联合鸽舍 2023年GPS团队的成绩一览表: 劳恩 (257公里): 参赛赛区东布拉邦省总共参赛羽数3486 羽: 1-2-3-4-5-7-8-9-10-11-12-25-35-36-37-38-39-42-43-53-54-55-74-77-80-82-94-119-120-136-137-153-168-169-171-173-184-187-209-211-212-215-242-252-281-286-289-306-345-349-373-375-391-397-398-399-466-542-543-547-626-629-632-636-721-758-760-908-916-942-944-984-1131 伊苏顿 NPO 574 公里): 参赛赛区东布拉邦省总共参赛羽数4002 羽: 4-13-14-15-25-66-71-72-115-150-177-182-189-190-236-243-401-442-548-595-640-647-733-817-1028-1075-1234 劳瑞斯 NPO (466公里): 参赛赛区东布拉邦省总共参赛羽数2627 羽,GPS获得NPO成绩: 1-5-12-18-25-28-39-57-59-66-88-90-92-93-98-99-108-116-129-131-140-142-160-164-165-170-175-196-197-212-217-219-220-234-264-275-320-331-343-377-380-383-384-385-387-397-402-415-428-429-432-439-469-491-538-577-599-600-622-657-660-693-755-783-829-837-868 获得奖项(目前为止的成绩): BCC (100 鸽友): 当日归长距离 冠军指定 冠军非指定 最佳鸽舍:冠军-亚军-季军-4位-6位-7位-9位-10位-11位-12位-13位-15位-16位-19位-20位 幼鸽组 冠军指定 季军非指定 最佳鸽舍冠军-亚军-季军-7位-8位-9位-10位-11位-14位-16位17位18位-19位 东布拉邦赛区: 当日归长距离 3位非指定 8位指定 最佳鸽舍冠军-5位-19位-23位-30位

Bekijk alle veilingen
Momenteel actief

Bonnenverkopen

  • 16
    Postduiven Vereniging

    Postduiven Vereniging “De Adelaar”, Harkema

    Postduivenvereniging De Adelaar, Harkema   Een club met een bijzondere historie die al heel wat echte kampioenen in haar gelederen heeft gehad en nog steeds heeft. Dictus Kooistra werd in de jaren zeventig/tachtig maar liefst 7 keer kampioen van afdeling Friesland.   Tjeerd Elzinga (senior) zaliger deed daar met zijn Delbar duiven maar weinig voor onder. Meer recent werden Tjeerd en Jouke Elzinga meerdere malen kampioen van heel Noordoost Fryslân en kampioen van afdeling Friesland ’96. In 2022 en 2023 werd Foppe van der Meer de beste van de club, Rayon de Wâlden, C.C. ‘de Eenheid’ en Afdeling Friesland ’96.   Olympiadeduiven waren er eerder voor Wopke Spinder en Tjeerd en Jouke Elzinga en in 2022 voor Jippe en Sibble Broos. In 2021 werd ‘Nationaal Pogacar’ van Comb. Sietse en Ronald Fokkinga 1e Nat. Asduif Eendaagse Fond en hij vertegenwoordigde Nederland in ’22 ook op de Olympiade Eendaagse fond 1 jaar.   Over 2022 en 2023 hadden de Fokkinga’s opnieuw een crack onder de pannen op de eendaagse fond, namelijk ‘Olympic Vollering’: de naam zegt het al, eveneens Olympiadeduif NL in Maastricht. ‘Olympic Femke’ van Foppe van der Meer klasseerde zich bovendien als beste jaarling in de sportklasseploeg voor Maastricht.   Geen oude roem dus, maar zeer actuele super prestaties met een in de breedte zeer sterke club die in 2019, 2020, 2021 en 2023 verenigingskampioen van Afdeling Friesland ’96 werd en waar iedereen een 1e kan winnen !   (Deze internetverkoop is de eindveiling. Er volgt geen verkoop in de zaal)

Bekijk alle bonnenverkopen
Blijf op de hoogte

Ons laatste nieuws

  • ZATERDAG 2 MAART ZIJN WIJ GESLOTEN !!!!!

    Verder lezen
  • HEEFT U DUIVEN GEKOCHT EN WILT U DIE OPHALEN IN ONZE STAND TIJDENS DE VOORJAARSBEURS ? DAT KAN…..

    Verder lezen
  • Wilt u ook vliegen met duiven van “TEAM GPS” in 2024…. dat kan vanaf nu!

    Verder lezen
  • Wie doet er eigenlijk geen zaken met GPS-Auctions…?Het grootste allround veilinghuis van Nederland.

    Verder lezen
  • KOM ONZE STAND BEZOEKEN OP DE VOORJAARSBEURS IN HOUTEN !

    Verder lezen
  • Zoekt u nog iets extra’s om uw kweekhok te versterken ???

    Verder lezen