• 6
    Dutch Super Mix

    Dutch Super Mix

    Hier een "Hollandse Mix" aan top duiven in de verkoop. Met o.a. originele duiven van Comb. Bleeker, Comb. Lokhorst, H. & W. v.d. Linde en last but not least een volle broer "De Vierzon", 4. NPO Vierzon.

  • 5
    One Loft Race Special

    One Loft Race Special

    Een groot groeiend onderdeel binnen de huidige duivensport is de "ONE LOFT RACE", oftewel van vele internationale liefhebbers worden duiven op een hok gezet en de strijd onderling aangegaan.   In deze veiling een aantal duiven die er geschikt voor zijn met o.a. een volle broer 1. Asduif OLR Mira 2016, 19 Finale Mira 2016, verder een broer van "As Goldy", 1. Asduif Font Corabia, 2. Finale & 3. Halve Finale Corabia en nog veel meer.

  • 8
    Top Originals Collection

    Top Originals Collection

    De naam van de veiling zegt het al, in deze veiling een aantal super "originele" duiven van gekende liefhebbers, zoals: Verreckt-Rutten-Deplae (B), Hans & Evert Jan Eijerkamp, Comb. van Wanrooij, G. & J. Bisschop (B), Buck de Kruijf, Beute & Hansen & Leon Dautzenberg

  • 6
    6 Top Result Pigeons

    6 Top Result Pigeons

    We zijn allemaal opzoek naar duiven die kop kunnen vliegen. In deze veiling een aantal duiven die dit stuk voor stuk hebben bewezen dit te kunnen.   In deze veiling:  - "Odile One", 17 Int. Prov. Blois 4.845, 25. Nat. Tulle 6.206, 51. Nat. Limoges 15.789, 93. Nat. Brive 9.106 d. Orig. Platteeuw Pigeons.   - "Moby 209", uit 2 top vliegers die samen 32, 41, 43, 78 Nationaal vlogen. Orig. Platteeuw Pigeons.   - "Priscilla", 5.-12.649, 39.-6.768, 26.-7.161, 30.-6.324 d en zus "Miss Maxence", met een 2.-2.693, 5.-4.128, 26.-11.217, 33.-12.955, 41.-3.285, 63.-3.083. Orig. L. Stabel & Zn.   - Dochter "Ginel", 20. Prov. Asduif Midfond afd. 3 - 2021. Orig. Evert Diepeveen.   - "20-660", 1. Pont St. Max 1.362, 5.-7.066, 10.-23.426. Orig. Ton van Klink.

  • 8
    Predrag Konic Part 3

    Predrag Konic Part 3

    Onze agent Predrag Konic biedt jaarlijks de nodige duiven aan uit zijn eigen gouden kweekbestand.   Hij bezit kinderen van o.a. “Kittel”, v.d. Bulck, “Sagan”, Patrick Boeckx, “Den Ad”, Marcel Wouters, “New Harry”, Jan Hooymans, “Best Kittel”, 1. & 4. Nat. Asduif en ga zo maar door.   Nu in deze veiling een aantal directe nazaten uit zijn zoon “Kittel”, 1. Nat. Asd. KBDB & topkweker. Voor wie nog iets speciaals zoekt, hier is DE kans.

  • 15
    The Dutch Pearls

    The Dutch Pearls

    Opgelet, in deze veiling een aantal "Pareltjes"..... wat te denken van originele duiven van C. van de Wetering beter bekend als de man achter Team Hooymans NL, Lucie van Es Pigeons, Jarco de Jong uit de 1. NU Bourges 16.658, Jos Dircks uit het beste van o.a. M. & M. Kramer, Jan Hooymans, R. & S. Fokkinga uit zoon "Prince Esmee" x Dochter "Seiko" en uit de top lijnen van Mevr. Snellen & Zn.

  • 5
    The Veenstra - Eijerkamp Special

    The Veenstra – Eijerkamp Special

    Liefhebbers als Pieter Veenstra en Hans & Evert Jan Eijerkamp hoeven wij allang niet meer aan u voor te stellen, die hebben inmiddels al lang en breed hun sporen verdiend binnen de duivensport. Beide zijn wereldwijd gekende liefhebbers, door eigen prestaties maar ook zeker door de prestaties die wereldwijd met duiven van zowel Pieter als Hans & Evert Jan behaald worden.   Nu de kans om via een relatie van GPS aan een aantal originele duiven te komen, pak uw kans.

  • 11
    Yvan van den Bossche Part 1

    Yvan van den Bossche Part 1

    In deze veiling een aantal top duiven van Belgisch kampioen Yvan Van den Bossche. We vinden meerdere nauw verwanten nazaten van de wereldberoemde "Porsche 911" (PEC).    Daarnaast uit de familie van Nationale top duiven; "Miss Tulle", 19. Nat. Tulle 9.578, "Copie Ivanka", zus "Ivanka", 1. Olympiade duif Belgie HAFO 2019 en nog veel meer.   Een geweldig aanbod van de kampioen uit Asse (B).