• 14
    Catrinescu Gabriel P. 1

    Catrinescu Gabriel P. 1

    In deze veiling een mix aan "programma" en "fond" duiven uit het allerbeste wat er momenteel te vinden is. Zo vinden we nazaten uit kinderen van bekende duiven als:   - "New Laureaat", 1. Nat. & Int. Nat. Barcelona 25.382 d. - "Invictus", 1. Europese Asduif Fond 2015 - "Lloyd", 1. Nat. & Int. Nat. Barcelona 15.707 d. - "The Special One", 1. Int. Nat. Barcelona 19.083 d. - "Beauty Harry", Jan Hooymans. - "New Harry", Jan Hooymans. - "Golden King", 1. Nat. Asduif Fond KBDB. - "Sagan", Patrick Boeckx 1. Nat. Asduif Snelheid. en ga zo maar door.

  • 14
    Dutch Super Pigeons

    Dutch Super Pigeons

    Nederland is een van de toonaangevende duivenlanden, als het gaat om bekendheid en de interesse vanuit het buitenland.   In deze veiling originele duiven van: - Anton Ruitenberg o.a. kind uit "Jonge Harry".   - Herman Hup - 1/2 zus "Olympic Lisa", 2.-4.780, 3.-8.414, 7.-6.678, 9.-6.058, 11.-6.267.   - Comb. Huisman uit "Zoon Sofie" x "Kras 32".   - Johan de Vries uit "Broer Olympic Lisa" x "Alexia".   - Comb. Mantel met o.a. "Abdi", winnaar in Corabia Winter Race 57. Finale 1.376 d, 9. in 100km race 1.538 d, 46. in training 1.571 d, 89. in training 2.740 d.   Daarnaast "Vapor", uit "Vardo" x "Starling, 1. NPO Troyes 6.301 d, 41.-3.794, 53.-6.676, 60.-4.299, 62.-2.859 en last but not least een zoon uit "Julio", winnaar van de 1. Finale Algarve Great Derby 1.697 d in 2019 en in korte tijd al een bewezen kweker voor de OLR races.

  • 15
    K. Post & Zn.

    K. Post & Zn.

    Vader en Zoon Post spelend in afdeling 8 G.O.U. hebben sinds een aantal jaren de weg naar de top ingeslagen en zijn daar inmiddels niet meer weg te denken. Voor het eerst brengen zij een select groepje duiven in de verkoop uit de basis van dit kampioenhok uit Kampen.   De basis is gebaseerd op top duif "Frontliner", deze top duivin won zelf o.a. 1.-658, 3.-178, 6.-1.230, 6.-908, 7.-1.490, 8.-10.328, 9.-1.324 etc.   Daarnaast is ze (Groot)moeder van o.a: 1. Asse Zellik 1.852 d. 2. Chalons 783 d. 4. Etroeungt 8.394 d. 4. Geel 6.467 d. 6. Chimay 1.872 d. 7. Niergnies 1.511 d. 7. Bierges 1.313 d. 16. Quievrain 7.829 d. 20. Nat. Nanteuil 26.234 d. In deze veiling 2 directe kinderen uit deze topper!   Niet alleen op eigen hok maar ook bij andere doen de duiven het zeer verdienstelijk:    Referenties 2021: Derby aal Nagib: Race 420 km: 4e tegen 1399 duiven (dochter Mo Salah Girl) Race 300km: 7e tegen 1567 duiven (dochter Mo Salah Girl)   Arjan Schenk: 6e NPO Issoudun (Zoon Mo Salah Girl) 9e NPO Chateauroux (duif is in 2020 4e Asduif Dagfond Regio NW) (El Primo: Dochter Adaro en Beauty Gift) 3e Duifkampioen Jong PV de Hoksebergvliegers (Zoon Mr Bean en Tess)   Schouwenaars-Giltay: 3e Asduif Natour Mark en Vlietstreek (20-562 Zoon Trompetter en Rita Liu) 1e Bierges Mark en Vlietstreek (20-562 Zoon Trompetter en Rita Liu) 2e Morlincourt Rayon 1 (21-905: Kleinzoon Trompetter/Rita Liu/Bonte Ton en dtr Dumoulin) 1e Quievrain PV de Reisduif (21-906: Kleinzoon Trompetter/Rita Liu/Bonte Ton en dtr Dumoulin) 3e Pt St Maxence PV de Reisduif (20-562: Trompetter x Rita Liu)   B. Martens en Zoon, Elsloo: 2e Asduif Natour BBM (Zoon Jokke en Jutta)   Peter Jans (Belgie): 2e Soissons De Witpen Lummen (Kleindochter Frontliner)   Comb Ras & Post, Urk: 6e Chimay Sector 4 35258 duiven (Kleinzoon Trompetter en dtr Dumoulin   Geurt Doppenberg, Nijkerk: 1e Banteux PV de Snelvlucht (3e Regio A2) (Zoon Blue Logano en Puck) 2e Sens PV de Snelvlucht (Zoon Blue Logano en Puck) 3e Lessines PV de Snelvlucht (Zoon Blue Logano en Puck) 3e Asduif Jong PV de Snelvlucht (Zoon Blue Logano en Puck)   Comb den Besten, Nunspeet: 1e Quievrain PV de Zilvermeeuw (Zoon Blue Logano en Puck)   Gerard (Hok) Jochemsen, Ede: 2e Quievrain PV de Postduif (Dochter Blue Logano en Puck) 3e Bergerac PV de Postduif (Dochter Blue Logano en Puck)   G. Conjour, Stein: 3e Melun Andrezel PV de Blauwe Doffer (Broer Mathieu x Lieke) 3e Burdinne PV de Blauwe Doffer (Broer Mathieu x Lieke) 5e Chalons en Champagne PV de Blauwe Doffer (Billy x Gerda)   BIJZONDERE PRESTATIES 2021

  • 15
    The Philip Geerdink Special

    The Philip Geerdink Special

    Een van de beste marathon specialisten van Nederland is Philip Geerdink ook wel "MR. PERPIGNAN" genoemd. Hij brengt via GPS-Auctions een prachtige groep zomerjongen in de verkoop uit zijn allerbeste duiven.   Zo vinden we directe kinderen en famile uit "PEPAN", 3. Int. Nat. Perpignan 12.353 d. "JONGE TEUN", Topkweker en origineel Jelle Jellema, "TOMMY", 1. Nat. Asduif ZLU Agen met o.a. 43, 78 & 83 Nationaal Agen en nog veel meer.   En dat de duiven niet alleen op eigen hok goed presteren blijkt wel uit de lijst met referenties, hieronder een overzicht van de geweldige referenties.   REFERENTIELIJST (NOV 2021)

  • 10
    Comb. van Rooij Part 2

    Comb. van Rooij Part 2

    Een super sterk familie team, die samen het maximale er proberen uit te halen. Dit resulteert in de nodige kettinguitslagen, top 10 prov. / Afdeling, as-duiven enz. Nu brengen zij een select groepje zomerjongen in de verkoop uit hun allerbeste duiven, zoals; "Lorenzo", 2-3-4 in de afdeling, "Zoe", 7. Nat. Asduif Jaarlingen "De Allerbeste", 16. Nat. Asduif Natour WHZB 2019, "Djay", top kweker, "Hulk", Nr. 1 kweker. en nog veel meer.   Deze top duiven zijn uit originele duiven van o.a. R.A. Bakker & Zn, H. & E.J. Eijerkamp, Comb. v. Wanrooij, G. & S. Verkerk etc.   Enkele topvluchten 2021: Asse Zellik 10863 duiven, 6-8-9-10-57-58 enz. 84/68 Lessines 19053 duiven, 1-11-28-31-57-64-91-96 enz. 84/68 Etroeungt 3869 duiven, 1-7-13-15-16-19-23-28-30-37 enz. 83/59 Peronne 8047 duiven, 1-2-15-47-45-69 enz. 46/43 Melun 5644 duiven, 10-25-47-62-68-71-76-88 enz. 41/25 Niergnies 6261 duiven, 14-15-16-17-18-20-23-70-73-74-78 enz. 84/58 Nanteuil 3777 duiven, 4-5-34-47-48-71 enz. 50/24 Banteux 4586 duiven, 3-17-22-23-24-25-45-46-47-48 enz. 68/44 Asse Zellik 7543 duiven, 18-19-20-21-23-24-27-29 enz. 84/46 Lessines 10765 duiven, 17-19-20-22-24-26-29-43-44-46-47-49 enz. 102/82 Pt.St.Maxence 5355 duiven, 14-17-31-41-44-47-51-59 enz. 77/47

  • 5
    The Jaguar Auction

    The Jaguar Auction

    Dames en Heren opgelet in deze veiling een aantal duiven in de verkoop van bovengemiddelde kwaliteit. Hieronder een kort overzicht, wat voor de kenners al genoeg moet zijn om te weten wat voor kwaliteit we hier aanbieden.   - Tj. & J. Elzinga uit "Hallilujah", topkweker en zoon beroemde "Harry" x "Miss Nat. Ace", winnaar 3 nat. asduif titels. - Tj. & J. Elzinga uit "Zoon New Harry" x "Dochter F-16 x Chanel No 5" - Gebr. v. Toor Jr uit "Dikke van Toor" x "Olympic Tamara". - Team Lemmens uit "New William" x "Queen of Denmark". - Jan v.d. Pasch & Dochter uit "Zoon Turbo Rossi" x "Kl.dtr. Olympic Hurricane".   Een aanbod die niet dagelijks voorbij komt!! Voor wie?

  • 11
    B. Martens & Zn.

    B. Martens & Zn.

    Wie kent ze niet? vader en zoon Martens uit het Limburgse Elsloo. Al jaren staan ze aan de top van Nederland met als absoluut hoogtepunt in hun rijke carrière de 1. & 2. Nat. Chateauroux tegen 27.656 d. in 2018.    Nu brengen zij uit het allerbeste een aantal jonge in de verkoop. Zo vinden een kind uit ouders "Mathieu". Zij zijn ouders van o.a. 1. NPO Arlon 16.541, 1. NPO Sezanne 6.648, 2. NPO Melun 2.807 en verder 4, 4, 5, 5, 8, 11, 11, 13, 13, 13, 14 Nat/NPO.   En nog veel meer een uniek aanbod.

  • 8
    Comb. Lokhorst

    Comb. Lokhorst

    Vader Wijnand en zoon Robert Lokhorst, uit Doornspijk. Mannen waar de concurrentie in Afdeling 8 G.O.U. jaarlijks rekening mee dienen te houden. Samen halen ze het beste uit hun duiven naar boven.   Zij brengen nu een aantal "bewezen" prestatie duiven in de verkoop en een aantal duiven het het beste van deze combinatie.   Voor wie nog directe versterking zoekt, dit is DE kans.

  • 7
    The Breitling Auction

    The Breitling Auction

    Breitling, staat voor "Klasse", "Kwaliteit". In deze veiling hebben we ook een aantal duiven van bovengemiddelde kwaliteit. Zoals;   - Directe zoon uit "DE VECHTMACHINE", Beute & Zn gekoppeld tegen zijn eigen dochter.   Daarnaast een kind uit "Den Hollander", 10. Olympiade duif Boedapest Cat. A x "Zus Olympic Steppe", Olympiade duif Nitra 2013. Hermans-Bonné   Verder vinden we directe duiven van: Gebr. A. & B. Leideman, Comb. Vromans en 2 directe Ad Schaerlaeckens.    Sla uw slag voordat het te laat is.

  • 7
    J. & F. Hendriks en Comb. Strijbosch-Spierings Mix

    In deze veiling een mix aan duiven van 2 top hokken in Nederland namelijk, Jo & Florian Hendriks uit het Limburgse Nijswiller en de Comb. Strijbosch-Spierings uit Tilburg.   Beide hokken weten jaarlijks uit te blinken met geweldige top prestaties op de vluchten tot 750 km. Nu in deze veiling een aantal originele duiven aangeboden door een relatie van GPS.

  • 6
    Belgium Speed Auction

    Belgium Speed Auction

    Cornelis "J" Krijnen is de man achter de naam "Belgium Speed", hij is eigenaar van een gouden kweekbestand via en van de top van Nederland.   In deze veiling een 6 tal originele aangeboden door GPS-Auctions met kinderen uit "Zoon Dion", Hans & Evert Jan Eijerkamp en uit "Zoon New Harry", Jan Hooymans.

  • 5
    Marathon Special

    Marathon Special

    Hier een kleine maar zeer fijne veiling voor de marathon specialisten onder ons. Zo vinden we duiven van o.a.   - Jan Willems  - Comb. Ham-Bartels  - Harold Zwiers  - Cees Nijdeken  - Gerard Schalkwijk    Stuk voor stuk gekende namen, die in bezit zijn van top duiven en waar u nu iets van kunt bemachtigen.