18
Bonnenverkoop Giro di Kika

Bonnenverkoop Giro di Kika

Een unieke bonnenveiling ten behoeve van Kika

Giro di Kika 2022 – In Memoria di Loïs

Onderstaand de persoonlijke motivatie van Roel en Lijsje Veldman om deel te nemen aan de Giro di Kika 2022, die hun bijna 3-jarig dochtertje Loïs aan glioblastoom, een zeldzame en zeer ernstige vorm van kanker verloren.

‘Wij, Roel en Lijsje Veldman, zetten ons samen met vrienden, familie en collega’s in voor het goede doel Giro di Kika. Dit is een vijfdaags wielerevenement die dwars door het Dolomietengebergte van Italië loopt en waar per fiets 600 kilometer klimmen en dalen voor afgelegd moet worden, met als afsluitende etappe het beklimmen van de legendarische Stelviopas.

In januari 2015 veranderde ons leven voorgoed. Onze oudste dochter Loïs (2 jaar) werd met ernstige klachten opgenomen in het Universitair Medisch Centrum Groning (UMCG). Uit een MRI-scan bleek  dat ze een hersentumor had. Na een ingrijpende operatie, die gelukkig goed verliep, werd geconstateerd dat de tumor niet volledig verwijderd kon worden. Na een aantal dagen kwam de uitslag van de patholoog. Een slechter scenario was niet mogelijk; Loïs tumor was een glioblastoom, een zeldzame en zeer ernstige vorm van kanker. Na een enorm intensieve opname- en behandelperiode van vier maanden bleek er geen kruid tegen gewassen. Op bijna driejarige leeftijd overleed ze…

In deze vier maanden hebben we niet alleen de strijd van onze eigen dochter meegemaakt, maar ook die van veel te veel andere (kleine) kinderen. Een strijd die helaas maar al te vaak verloren werd. Door deel te nemen aan de Giro di Kika kunnen wij uiting geven aan ons verdriet en ons inzetten voor al die kinderen die ook met kinderkanker te maken hebben of krijgen. Op deze manier willen we helpen in de strijd tegen kinderkanker.
Om ons als fietser en vrijwilliger in te zetten voor het bekostigen van wetenschappelijk onderzoek naar kinderkanker, is de ultieme combinatie van een goed doel en een fysieke uitdaging. Wij hebben nog geen ervaring in de wielersport en willen ons in 2021 voorbereiden voor deze enorme uitdaging’.

Twintig grote kampioenen uit onze mooie postduivensport hebben de daad bij het woord gevoegd en doen een mooie schenking in de vorm van een duif of een bon voor een jonge duif. Veilinghuis ‘GPS Auction’ verzorgt gratis deze schitterende veiling, waarvan de gehele opbrengst bestemd is voor KIKA. De kosten van wetenschappelijk onderzoek naar kinderkanker zijn hoog en u mag van ons aannemen dat bijeengebrachte geld goed zal worden besteed. Hopelijk wordt er gul en ruimhartig geboden op deze prachtige schenkingen.

Wij danken iedereen (schenkers, bieders, kopers, sponsoren) kortom iedereen die een bijdrage heeft geleverd aan deze actie, hartelijk voor hun medewerking!

Roel en Lijsje Veldman

Gemiddeld bod: 1,099

Toont alle 18 resultaten

  • Lot 01

    C. & G. Koopman, Ermerveen

    Winnend bod: 1,400
    Hoogste bod: BaasB
  • Lot 02

    Willem de Bruijn, Reeuwijk

    Winnend bod: 3,550
    Hoogste bod: ola30
  • Lot 03

    Gerard & Bas Verkerk, Reeuwijk

    Winnend bod: 1,440
    Hoogste bod: Hanjo de Groot
  • Lot 04

    Team Hooymans, Kerkdriel

    Winnend bod: 2,600
    Hoogste bod: Hattem 69
  • Lot 05

    Hans & Evert-Jan Eijerkamp, Brummen

    Winnend bod: 610
    Hoogste bod: America1
  • Lot 06

    Jelle Jellema, Nijverdal

    Winnend bod: 1,360
    Hoogste bod: Nanigorantla
  • Lot 07

    Batenburg-van de Merwe, Klaaswaal

    Winnend bod: 760
    Hoogste bod: appie schra
  • Lot 08

    Marcel Sangers, Eefde

    Winnend bod: 450
    Hoogste bod: [email protected]
  • Lot 09

    Arjan Beens, Genemuiden

    Winnend bod: 660
    Hoogste bod: ola30
  • Lot 10

    Dolf en Ruud Bakker, Veenendaal

    Winnend bod: 660
    Hoogste bod: Tarzan
  • Lot 11

    Comb. Embregts-Theunis, Hoeven

    Winnend bod: 1,300
    Hoogste bod: Forrest
  • Lot 12

    Gebr. A. & B. Leideman, Collendoorn

    Winnend bod: 700
    Hoogste bod: Crazypigeon
  • Lot 13

    Cor de Heijde, Made

    Winnend bod: 1,600
    Hoogste bod: Johan
  • Lot 15

    Arie Dijkstra, Oudwoude

    Winnend bod: 560
    Hoogste bod: BtK
  • Lot 16

    Gebr. Scheele, Terneuzen

    Winnend bod: 640
    Hoogste bod: Hanjo de Groot
  • Lot 17

    Derksen & van de Keuken, Almelo

    Winnend bod: 500
    Hoogste bod: M.Runge
  • Lot 19

    Hok Huijsmans, Hoogerheide

    Winnend bod: 1,310
    Hoogste bod: G.J. Meuwese
  • Lot 20

    Tj. & J. Elzinga, Harkema

    Winnend bod: 410
    Hoogste bod: lauresham