48
Bonnenverkoop P.V. Welkom - Uden

Bonnenverkoop P.V. Welkom - Uden

Geëindigd: 12-11-2021 20:00

Dit jaar bestaat Postduivenvereniging Welkom uit Uden 100 jaar!

 

Onze vereniging bestaat uit ongeveer 40 vliegende hokken.

Onze vereniging is gefuseerd met diverse andere verenigingen zoals de Eendracht, ook uit Uden en PV De Gevleugelde Vrienden uit Nistelrode.

Ook hebben we diverse leden uit andere dorpen in onze vereniging mogen verwelkomen, zodat we ook nu nog een kleurrijke vereniging hebben.

 

Door diverse activiteiten te organiseren door het jaar heen, zoals een Wild West vlucht, bowlen, vissen en niet te vergeten een jonge duiven wedstrijd met een duifje van een andere liefhebber (erg leuk!) en natuurlijk onze tentoonstelling, proberen we het plezier in onze vereniging hoog te houden.

 

Om dit feestelijk jaar luister bij te zetten organiseren wij een late jonge duivenverkoop van prominente liefhebbers uit Nederland en België.

In deze verkoop zitten geweldige duiven van o.a. Jelle Jellema, Arian Beens, Combinatie van Schijndel en zn., Combinatie van Wanrooy, Team GPS, Lambert van Erp, Luc Wiels, kweker van de “New Laureaat” en nog vele andere toppers!

 

Deze verkoop bestaat uit 2 delen. Wel te verstaan onder: snelheid/dagfond en marathon.

 

Dit is een verkoop waar je een goede duif bij een goede liefhebber kunt scoren. Neem je kans op een goede duif van deze top liefhebbers uit Nederland en België!

 

Het geboden bedrag op deze bonnenverkoop bij GPS Auctions is ook het eindbod. Er komt dus geen zaalverkoop meer.

 

Gemiddeld bod: 194

Toont alle 48 resultaten

  • Lot 01

    Bon 01: Lambert van Erp Berghem

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 160
    Hoogste bod: peerke54
  • Lot 02

    Comb Manders & Zn, Beek en Donk

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 80
    Hoogste bod: janvankemenade
  • Lot 03

    Will & Dirk Geudens, Knegsel

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 300
    Hoogste bod: Roseroyce
  • Lot 04

    Rob v/d Pas Veghel

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 140
    Hoogste bod: Guus Geluk
  • Lot 05

    Gerrit van Schaijk Berghem

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 140
    Hoogste bod: Combi DJK
  • Lot 06

    Evert Diepeveen, Keldonk

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 80
    Hoogste bod: De Meester
  • Lot 07

    Team van Oss, Velddriel

    Geëindigd 12-11-2021 20:20
    Winnend bod: 360
    Hoogste bod: ForeverYoung
  • Lot 08

    J v.d Putten Handel

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 150
    Hoogste bod: jwm5
  • Lot 09

    Comb J v.d Pasch Grubbenvorst 

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 240
    Hoogste bod: Bogdy
  • Lot 10

    Corné Janssen & Znn,  Helvoirt

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 80
    Hoogste bod: jjv
  • Lot 11

    Lambert van Erp, Berghem

    Geëindigd 12-11-2021 20:20
    Winnend bod: 120
    Hoogste bod: Peter Boender
  • Lot 12

    H Ulijn & Zn, Berghem

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 200
    Hoogste bod: Guus Geluk
  • Lot 13

    TEAM GPS ( LEX ), Elshout

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 140
    Hoogste bod: Cees Hendriks
  • Lot 14

    Comb van Wanrooij , Geffen

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 360
    Hoogste bod: j.vink72
  • Lot 15

    Mevr. Snellen en Zn, s-Hertogenbosch

    Geëindigd 12-11-2021 20:40
    Winnend bod: 270
    Hoogste bod: Roseroyce
  • Lot 16

    W Raaijmakers Odiliapeel

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 60
    Hoogste bod: Guus Geluk
  • Lot 17

    Marc Gielen, Maasbree

    Geëindigd 12-11-2021 20:40
    Winnend bod: 140
    Hoogste bod: [email protected]
  • Lot 18

    Gebr Janssen, Gennep

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 200
    Hoogste bod: Roseroyce
  • Lot 19

    Arjan Beens, Genemuiden

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 190
    Hoogste bod: Foxnews
  • Lot 20

    Willem Tielemans, Schaijk

    Geëindigd 12-11-2021 20:30
    Winnend bod: 170
    Hoogste bod: Den Belg
  • Lot 21

    Combinatie de Pijper, Hoeven

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 200
    Hoogste bod: Kreberg Racing Pigeons
  • Lot 22

    Comb J Vullers & Zn, Roggel

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 100
    Hoogste bod: HGR
  • Lot 23

    S & A Deckers, Meers

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 140
    Hoogste bod: Luca
  • Lot 24

    Nico Pronk, Mill

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 120
    Hoogste bod: Linkon BD
  • Lot 25

    Nico v/d Hurk, Oss

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 130
    Hoogste bod: willemp
  • Lot 26

    Comb Steenbeek & Zn, De Bilt

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 120
    Hoogste bod: royal pigeon lofts
  • Lot 27

    Comb Verhagen – v d Steen, St-Oedenrode

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 100
    Hoogste bod: Rhinodart501
  • Lot 28

    Jelle Jellema, Nijverdal

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 600
    Hoogste bod: Foxnews
  • Lot 29

    Herry Peters, Panheel

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 200
    Hoogste bod: frans vroomans
  • Lot 30

    H v Boxmeer, St Oedenrode

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 90
    Hoogste bod: "PhillFoden"
  • Lot 31

    Comb J v Schijndel & Znn, Geffen

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 450
    Hoogste bod: Jacko
  • Lot 32

    Hans Versteegde, Uden

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 900
    Hoogste bod: Mirza
  • Lot 33

    Jan Bullens, Oirschot

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 220
    Hoogste bod: JMethorst
  • Lot 34

    First Price Pigeon Speed Bergmans, Zeeland

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 70
    Hoogste bod: walter3110
  • Lot 35

    Stijn & Jeroen Rans, Wijgmaal (B)

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 510
    Hoogste bod: Gerard
  • Lot 36

    Patrick Derijke/Schieman, Terneuzen

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 50
    Hoogste bod: Lorent
  • Lot 37

    Johan Meulendijks, Bakel

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 80
    Hoogste bod: peerke54
  • Lot 38

    Comb Verhagen – v d Steen, St-Oedenrode

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 110
    Hoogste bod: feestneus
  • Lot 39

    Comb Kroon Erren, Ven – Zelderheide

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 70
    Hoogste bod: Guus Geluk
  • Lot 40

    J v Heumen, Oss

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 180
    Hoogste bod: HERMAN
  • Lot 41

    Luc Wiels, Roosdaal

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 130
    Hoogste bod: Steeghs
  • Lot 42

    A v Leuken, Nistelrode

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 150
    Hoogste bod: Kreberg Racing Pigeons
  • Lot 43

    Gebr Janssen, Gennep

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 210
    Hoogste bod: MARJOLEIN
  • Lot 44

    S & A Deckers, Meers

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 130
    Hoogste bod: Jos53
  • Lot 45

    Winkens-Rothenburg, Itteren

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 110
    Hoogste bod: peerke54
  • Lot 46

    Comb J v Schijndel & Znn, Geffen

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 470
    Hoogste bod: PINATON
  • Lot 47

    Willem Tiellemans, Schaijk

    Geëindigd 12-11-2021 20:10
    Winnend bod: 150
    Hoogste bod: Den Belg
  • Lot 48

    Van Ouwerkerk-Dekkers (BE) Brasschaat

    Geëindigd 12-11-2021 20:00
    Winnend bod: 100
    Hoogste bod: De Meester