54 lots
Bonnenverkoop PV de Zwaluw t.b.v. 110 jarig bestaan & actie Zorgenkind

Eindigt: 18-01-2026 vanaf 20:00

Bonnenverkoop PV de Zwaluw – Rosmalen

AAN ALLE DUIVENSPORT KAMPIOENEN – PV DE ZWALUW BONNENVERKOOP VOOR HET GOEDE DOEL!

Voor P.V. de Zwaluw Rosmalen wordt 2026 een bijzonder jubileumjaar. Onze vereniging bestaat dan maar liefst 110 jaar! Een mijlpaal die wij niet onopgemerkt voorbij laten gaan.

Ter ere van dit jubileum organiseren wij een speciale bonnenverkoop, waarbij 25% van de totale opbrengst wordt gedoneerd aan Actie Zorgenkind. Een prachtig initiatief dat ons extra na aan het hart ligt. Actie Zorgenkind werd ooit opgericht door twee leden van onze vereniging en krijgt in 2026 opnieuw de aandacht die het verdient.

Vanaf dit moment kunt u eenvoudig bieden op de aangeboden bonnen van gerenommeerde liefhebbers. 👉 Hoe hoger de biedingen, hoe groter de bijdrage aan Actie Zorgenkind.

Door deel te nemen aan deze bonnenverkoop:
– steunt u een waardevol goed doel
– draagt u bij aan het jubileum van een 110-jarige duivensportvereniging
– en helpt u mee aan een warm en sportief einde van het jaar

Houd deze pagina van GPS Auctions goed in de gaten.
Samen maken we er een bijzondere actie van.

Met sportieve groet,
Feestcommissie 110 jaar P.V. de Zwaluw Rosmalen

  • 28 lots
    Bonnenverkoop PV de Zwaluw t.b.v. 110 jarig bestaan & actie Zorgenkind - Part 1

    Bonnenverkoop PV de Zwaluw t.b.v. 110 jarig bestaan & actie Zorgenkind – Part 1

    Eindigt: 18-01-2026 20:00

  • 26 lots
    Bonnenverkoop PV de Zwaluw t.b.v. 110 jarig bestaan & actie Zorgenkind - Part 2

    Bonnenverkoop PV de Zwaluw t.b.v. 110 jarig bestaan & actie Zorgenkind – Part 2

    Eindigt: 18-01-2026 20:30