Lot 39: Team GPS, Elshout

Huidig bod: 160

Hoogste bod: Duivenmelker64
Tijd resterend:
U moet ingelogd zijn om een bod te kunnen plaatsen. Login / registreer
Veiling eindigt18-01-2026 20:30
Huidig bod160
Alle biedingen9 biedingen, toon meer
Gebruiker Bod Autobod Datum
Duivenmelker64 160 09-01-2026 20:54
Silly Bird 150 Autobod09-01-2026 20:54
Silly Bird 100 Autobod09-01-2026 19:19
harrie44 90 09-01-2026 19:19
Silly Bird 80 Autobod09-01-2026 19:19
harrie44 70 09-01-2026 19:19
Silly Bird 60 Autobod09-01-2026 19:19
harrie44 50 09-01-2026 19:19
Silly Bird 40 09-01-2026 19:16
harrie44 30 09-01-2026 19:09
Veiling gestart09-01-2026 18:00

Bon 39: Team GPS, Elshout

Schenkt een jonge duif 2026 op afspraak

Wat moeten we nog schrijven over deze uiterst succesvolle combinatie? Jaar na jaar weten Lex en Ingrid, geholpen door de verzorgers, prachtige uitslagen neer te zetten. In eerste instantie lag de focus op de jonge duiven, terwijl men zich sinds een jaar of 4 vooral ook richt op de dagfond.

Een zeer bijzondere prestatie dit jaar werd geleverd door hun jonge doffer “Olympic Jan”, die op de 2 midfond Grand Prixvluchten met de grootste afstand beide keren de 1e speelde in de afdeling. Van Lorris op 6 september betekende dit voor “Olympic Jan” tevens de 1e prijs van 4.659 duiven in concours in sector 1B. Vanuit Saint Soupplets arriveerde deze jonge doffer ook al eens als eerste op zijn hok in Elshout.

Ingrid en Lex hebben al met al weer een geweldig duivenjaar 2025 achter de rug. In 2025 werden maar liefst 11 top-10 titels op afdelingsniveau behaald:

3e Midfond Jong Onaangewezen

3e Midfond Jong Duif, met de 25-1381910, “Olympic Jan”

5e Dagfond Onaangwezen

5e Liefhebber Onaangwezen

5e Vitesse Jong Duif, met de 25-1394818

6e West Midfond Oud Onaangewezen

7e Asduif, met de 23-2339438

7e Liefhebber Aangewezen

8e Dagfond Aangewezen

9e Vitesse Jong Aangewezen

10e Dagfond Duif, met de 24-2437034

Met deze schenking van Ingrid en Lex kunt u zeker vooruit!