Bonnenverkoop PV de Zwaluw t.b.v. 110 jarig bestaan & actie Zorgenkind
Bonnenverkoop PV de Zwaluw – Rosmalen
AAN ALLE DUIVENSPORT KAMPIOENEN – PV DE ZWALUW BONNENVERKOOP VOOR HET GOEDE DOEL!
Voor P.V. de Zwaluw Rosmalen wordt 2026 een bijzonder jubileumjaar. Onze vereniging bestaat dan maar liefst 110 jaar! Een mijlpaal die wij niet onopgemerkt voorbij laten gaan.
Ter ere van dit jubileum organiseren wij een speciale bonnenverkoop, waarbij 25% van de totale opbrengst wordt gedoneerd aan Actie Zorgenkind. Een prachtig initiatief dat ons extra na aan het hart ligt. Actie Zorgenkind werd ooit opgericht door twee leden van onze vereniging en krijgt in 2026 opnieuw de aandacht die het verdient.
Vanaf dit moment kunt u eenvoudig bieden op de aangeboden bonnen van gerenommeerde liefhebbers. 👉 Hoe hoger de biedingen, hoe groter de bijdrage aan Actie Zorgenkind.
Door deel te nemen aan deze bonnenverkoop:
– steunt u een waardevol goed doel
– draagt u bij aan het jubileum van een 110-jarige duivensportvereniging
– en helpt u mee aan een warm en sportief einde van het jaar
Houd deze pagina van GPS Auctions goed in de gaten.
Samen maken we er een bijzondere actie van.
Met sportieve groet,
Feestcommissie 110 jaar P.V. de Zwaluw Rosmalen
Resultaat 49–54 van de 54 resultaten wordt getoond
Lot 49

Arjan Beens, Genemuiden
Resterende tijd -
Lot 50

Rob van Moorselaar, Waddenoijen
Resterende tijd -
Lot 51

W. & D. Geudens, Knegsel
Resterende tijd -
Lot 52

Comb. Verhagen-vd Steen, St. Oedenrode
Resterende tijd -
Lot 53

M. J. Lourenssen, Berghem
Resterende tijd -
Lot 54

Combinatie van Breugel, Vught