124
Totale Vliegploeg + Beste Kwekers Jan Nijboer

Geëindigd: 12-12-2021 16:00

Jan Nijboer geboren in Westerhaar-Vriezenveensewijk een klein plaatsje waar duivensport anno 2021 nog steeds groot is en er wekelijks rond de 2000 duiven over komen. Jan is opgegroeid in een familie waar postduiven centraal staan. Samen met vader speelde Jan lange tijd onder Ch. Nijboer & Zn, maar ook broertje Dennie heeft het postduiven DNA in zijn bloed.

Jan heeft de afgelopen jaren een bepaalde stam opgebouwd waar geëxcelleerd wordt op de langere vluchten waarbij het wat moeilijker gaat. Een taai soort waar super mee gepresteerd werd. Vanaf de Veenstraat in Westerhaar heeft Jan vele kampioenschappen behaald maar ook nationale overwinningen waaronder Periqueux.

Het roer om…..
Dit gebeurde in 2015, door een beperking in uitbreiding in Westerhaar werd er gekozen om te verhuizen naar een prachtige locatie in Daarlerveen. Op deze locatie wist Jan zijn droom te verwezenlijken om zijn bedrijf en zijn duivenhok vanuit één locatie te runnen. Na veel aanpassingen op het hok beleeft Jan in 2018 een geweldig jaar, met duiven als ‘Javinky’, ‘The Prospect’, ‘New Perigueux’ en ‘Son 615’ die allemaal de lijnen van de ‘Jan Nijboer-lijnen’ vertegenwoordigen, Jan heeft een groep vliegers en kwekers van zijn eigen soort die geboren zijn voor succes.

Jan zit nooit stil en is altijd op zoek naar betere duiven. In 2018 kocht Jan veel nieuwe lijnen voor het kweekhok om nog betere resultaten te behalen. Met de nieuwe kwekers van R.A. Bakker & Zn (Germiny, Action Man en de Panamera lijn), Pieter Veenstra, J.T.E. Morsink (Gaby Vandenabeele), Anton Ruitenberg (lijn Harry en 781), Evert Diepeveen (Super 01 lijn) & Jan Keen, probeert Jan de meest optimale vliegduif te kweken.

Groot denken!

Het levensmotto van Jan Nijboer. Dit is precies de reden waarom Jan ervoor gekozen heeft om wederom te verhuizen naar een plek waar hij dit motto ten uitvoer kan brengen. Op de vorige locatie in Daarlerveen heeft Jan al iets neergezet wat een droom is voor menigeen, maar wat er in Geesteren gerealiseerd wordt is iets om je vingers bij af te likken. Met zijn motto altijd in het achterhoofd wordt er een hok gezet van formaat en wordt niets aan het toeval overgelaten.

Goed presteren……

Dat doet Jan al jaren op regionaal en nationaal niveau, maar daar houdt het niet op voor Jan. Vanuit Daarlerveen werden successen gevierd met vele NPO-overwinningen, maar Jan laat zijn oude stek niet zomaar achter want de doffers ‘Olympic New Jan’ en ‘Olympic New Turbo 205’ weten zich te klasseren voor de Olympiade ‘jaarlingen lange afstand’. Daarnaast weet Jan het te presteren om van de 5 NPO vluchten 7 duiven in de top 10 neer te zetten, een prestatie waar je u tegen zegt.

Brochure GPS Jan Nijboer (NEDERLANDSE VERSIE)

Brochure GPS Jan Nijboer (ENGELSE VERSIE)

Brochure GPS Jan Nijboer (CHINESE VERSION)

杨.尼伯尔清舍拍卖会~

杨.尼伯尔出生在韦斯特哈尔,那个时候这个小镇的赛鸽氛围就非常浓厚,直到2021年,依然保持。杨从年轻开始便和他的父亲一起以尼伯尔父子的名字参赛,同时,他的哥哥丹尼也有强大的赛鸽基因,可以说杨的家庭就是一个以赛鸽为中心的家庭。近年来,杨已经组建一支强大的种鸽队伍,不仅在小中距离赛事表现抢眼,在艰难的长距离赛事可以有出色表现。在韦斯特哈尔,杨荣获多次冠军赛绩,其中也包括全国冠军,包括派利魁。

此外,他还是一位雄心勃勃的企业家,一旦开始做一件事情就必须把事情做得既正确又准确,这是他在做生意和爱好中必须要遵循的原则。他总是可以以发展的眼光看待问题,也总是希望得到反馈,这使得他既成为一个优秀的企业家,也成为一个专业的赛鸽手。

本次拍卖会是杨的清舍拍卖会,其中包括多羽优秀赛绩鸽和超级种鸽,敬请关注!

Brochure GPS Jan Nijboer – CHINESE VERSION