5
The P. Konic Collection

The P. Konic Collection

Onze agent Predrag Konic biedt jaarlijks de nodige duiven aan uit zijn eigen gouden kweekbestand.

Hij bezit kinderen van o.a. “Kittel”, v.d. Bulck, “Sagan”, Patrick Boeckx, “Den Ad”, Marcel Wouters en ga zo maar door.

Nu in deze veiling een aantal directe nazaten uit zijn zoon “Kittel”, 1. Nat. Asd. KBDB & topkweker. Voor wie nog iets speciaals zoekt, hier is DE kans.

Gemiddeld bod: 548

Toont alle 5 resultaten

  • Lot 01

    SRB21-279057

    Uit: Zoon "Den Ad", top vlieger, zoon "De Leeuw" & dochter "De Leeuw", 8. Nat. KBDB x "Supertje", kl.dochter "den Ad", 100% Marcel Wouters.

    Orig. P. Konic.

    Winnend bod: 200
    Hoogste bod: Mark56
  • Lot 02

    SRB21-279062

    Uit: "The 954", zoon "Kittel", 1. Nat. KBDB, broer "Greipel", "New Kittel"& dochter "Greipel" x dochter "Best Pitbull Kittel" & "Tati".

    Orig. P. Konic.

    Winnend bod: 440
    Hoogste bod: Daxman17
  • Lot 03

    NL21-1749217

    Uit: "The 954", zoon "Kittel", 1. Nat. KBDB, broer "Greipel", "New Kittel"& dochter "Greipel" x "Unique Kittel Rosita", 1. Olympiade Asd. Nitra.

    Orig. P. Konic

    Winnend bod: 1,040
    Hoogste bod: K.O.
  • Lot 04

    NL21-1749249

    Orig. P. Konic

    Winnend bod: 600
    Hoogste bod: American
  • Lot 05

    NL21-1749258

    Orig. P. Konic.

    Winnend bod: 460
    Hoogste bod: Daxman17